Tel: 503 592 869

Mail: fundacja.wzdk@gmail.com

Fundacja „Warto Żyć dla Kogoś”

ul. Szkolna 7

63-421 Przygodzice

NIP: 6222830320

KRS: 0000844132

Konto Mbank: 47 1140 2004 0000 3402 8044 7952

Antonin w Rytmach Lata

Antonin w Rytmach Lata
28 sierpnia 2020 Fundacja Warto Żyć Dla Kogoś

Fundacja „Warto Żyć dla Kogoś” przy wsparciu Klubu HDK PCK, samorządu gminnego, powiatowego, wojewódzkiego, grupy MotoEventy Ostrów Wielkopolski, RCKiK z Kalisza, aresztu śledczego wraz ze związkami zawodowymi, a także partnerów akcji i sponsorów była organizatorem wydarzenia charytatywnego „Antonin w Rytmach Lata”, które odbyło się w minioną sobotę 22 sierpnia.

Podczas wydarzenia odbyła się akcja poboru krwi, której zebrano aż 18000 ml! Działał również punkt informacyjny DKMS, a także odbyła się zbiórka pieniędzy na chorą Wiktorię Gabryś z Chynowej.

W południe zjechali się motocykliści z całej Polski, aby wesprzeć akcję i spotkać się wspólnie na ogólnopolskim spotkaniu motocyklistów, które trwało do późnych godzin wieczornych. Nie zabrakło też niespodzianek związanych z oficjalnym otwarciem Fundacji „Warto Żyć dla Kogoś”, pierwszymi urodzinami Zuzi Ostój po przeszczepie szpiku kostnego, czy wizyt naszych bohaterów: Natana Grzegorczyka z poprzedniej akcji i Wiktorii Gabryś, której dedykowane było całe wydarzenie.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa wodnego jednostek OSP z Antonina, Jankowa Przygodzkiego i Przygodzic.

Od godziny 15.00 do późnych godzin nocnych na scenie usytuowanej w centralnym miejscu ośrodka „Lido” wybrzmiały głosy wspaniałych artystów, których przekaz i brzmienie zapamiętane będzie jeszcze przez długi czas!
Wydarzenie zrealizowane zostało w bardzo trudnym okresie pandemii koronawirusa, mało tego na terenie żółtej strefy, która została wprowadzona w przeddzień tego wspaniałego przedsięwzięcia.

Jednak pełne zaangażowanie organizatorów oraz ich partnerów, profesjonalne zabezpieczenie i oznakowanie terenu, postawienie bramki skanującej uczestników spowodowały, że mimo tłumów na terenie ośrodka było bezpiecznie, a całości towarzyszyła niesamowita atmosfera.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to bardzo potrzebne wydarzenie charytatywne, bo bez instytucji, firm i osób o wielkich sercach nie miałoby ono szans się odbyć!

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *